Nahajate se v kategoriji Lenovo
1 - 50 - 1379 izdelki
69Y1510
675W Redundant -48V DC Power Supply
Cena brez DDV 446,00 €
Cena z DDV 535,20 €
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena brez DDV 79,38 €
Cena z DDV 95,26 €
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena brez DDV 72,52 €
Cena z DDV 87,02 €
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena brez DDV 652,68 €
Cena z DDV 783,22 €
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena brez DDV 81,34 €
Cena z DDV 97,61 €
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena brez DDV 92,12 €
Cena z DDV 110,54 €
00NC571
1TB 2.5in 7.2K 6Gb SAS NL HDD
Cena brez DDV 328,68 €
Cena z DDV 394,42 €
49Y1903
1TB 3.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD
Cena brez DDV 315,40 €
Cena z DDV 378,48 €
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 361,88 €
Cena z DDV 434,26 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 1 295,63 €
Cena z DDV 1 554,76 €
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 1 269,07 €
Cena z DDV 1 522,88 €
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena brez DDV 626,22 €
Cena z DDV 751,46 €
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Cena brez DDV 3 405,50 €
Cena z DDV 4 086,60 €
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 2 967,44 €
Cena z DDV 3 560,93 €
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 2 967,44 €
Cena z DDV 3 560,93 €
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Cena brez DDV 273,18 €
Cena z DDV 327,82 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena brez DDV 108,78 €
Cena z DDV 130,54 €
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena brez DDV 38,22 €
Cena z DDV 45,86 €
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena brez DDV 43,12 €
Cena z DDV 51,74 €
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Cena brez DDV 907,48 €
Cena z DDV 1 088,98 €
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Cena brez DDV 152,53 €
Cena z DDV 183,04 €
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Cena brez DDV 694,82 €
Cena z DDV 833,78 €
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena brez DDV 924,14 €
Cena z DDV 1 108,97 €
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena brez DDV 93,10 €
Cena z DDV 111,72 €
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena brez DDV 137,20 €
Cena z DDV 164,64 €
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena brez DDV 112,70 €
Cena z DDV 135,24 €
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena brez DDV 4 140,50 €
Cena z DDV 4 968,60 €
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena brez DDV 4 140,50 €
Cena z DDV 4 968,60 €
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Cena brez DDV 497,78 €
Cena z DDV 597,34 €
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena brez DDV 984,90 €
Cena z DDV 1 181,88 €
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Cena brez DDV 4 140,50 €
Cena z DDV 4 968,60 €
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena brez DDV 1 096,62 €
Cena z DDV 1 315,94 €
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Cena brez DDV 37,05 €
Cena z DDV 44,46 €
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena brez DDV 574,28 €
Cena z DDV 689,14 €
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena brez DDV 381,44 €
Cena z DDV 457,73 €
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena brez DDV 59,86 €
Cena z DDV 71,83 €
00NC531
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 7 501,90 €
Cena z DDV 9 002,28 €
00MJ154
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 772,67 €
Cena z DDV 927,20 €
00NC656
200 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 7 501,90 €
Cena z DDV 9 002,28 €
00MJ156
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 1 471,05 €
Cena z DDV 1 765,26 €
00NC658
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 11 018,14 €
Cena z DDV 13 221,77 €
00NC533
400 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 11 018,14 €
Cena z DDV 13 221,77 €
00MJ158
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 2 414,60 €
Cena z DDV 2 897,52 €
00NC660
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 21 719,74 €
Cena z DDV 26 063,69 €
00NC535
800 GB 12 Gb SAS 2.5 Inch Flash Drive
Cena brez DDV 21 719,74 €
Cena z DDV 26 063,69 €
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena brez DDV 1 559,18 €
Cena z DDV 1 871,02 €
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Cena brez DDV 132,30 €
Cena z DDV 158,76 €
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena brez DDV 12 623,38 €
Cena z DDV 15 148,06 €
00FN379
200GB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena brez DDV 1 660,12 €
Cena z DDV 1 992,14 €
00FN389
400GB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Cena brez DDV 3 277,12 €
Cena z DDV 3 932,54 €

Strani