Nahajate se v kategoriji Juniper
1 - 50 - 1818 izdelki
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena brez DDV 283,20 €
Cena z DDV 339,84 €
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena brez DDV 242,74 €
Cena z DDV 291,29 €
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena brez DDV 648,00 €
Cena z DDV 777,60 €
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena brez DDV 1 080,00 €
Cena z DDV 1 296,00 €
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena brez DDV 907,20 €
Cena z DDV 1 088,64 €
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena brez DDV 1 123,20 €
Cena z DDV 1 347,84 €
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena brez DDV 1 296,00 €
Cena z DDV 1 555,20 €
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena brez DDV 1 080,00 €
Cena z DDV 1 296,00 €
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena brez DDV 404,57 €
Cena z DDV 485,48 €
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena brez DDV 3 438,85 €
Cena z DDV 4 126,62 €
QFX-SFP-DAC-3MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,3M
Cena brez DDV 105,19 €
Cena z DDV 126,23 €
QFX-SFP-DAC-10MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,10M
Cena brez DDV 141,60 €
Cena z DDV 169,92 €
QFX-SFP-DAC-1MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,1M
Cena brez DDV 80,92 €
Cena z DDV 97,10 €
QFX-SFP-DAC-5MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,5M
Cena brez DDV 113,28 €
Cena z DDV 135,94 €
QFX-SFP-DAC-7MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,7M
Cena brez DDV 121,38 €
Cena z DDV 145,66 €
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena brez DDV 0,00 €
Cena z DDV 0,00 €
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena brez DDV 101,14 €
Cena z DDV 121,37 €
100G CWDM4 Transcivers
Cena brez DDV 12 094,65 €
Cena z DDV 14 513,58 €
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Cena brez DDV 32 396,40 €
Cena z DDV 38 875,68 €
100G LR4 Transcivers
Cena brez DDV 17 278,20 €
Cena z DDV 20 733,84 €
100G PSM4 Transcivers
Cena brez DDV 2 159,55 €
Cena z DDV 2 591,46 €
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Cena brez DDV 7 559,10 €
Cena z DDV 9 070,92 €
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Cena brez DDV 107 988,75 €
Cena z DDV 129 586,50 €
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena brez DDV 64 793,25 €
Cena z DDV 77 751,90 €
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena brez DDV 32 396,40 €
Cena z DDV 38 875,68 €
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena brez DDV 17 278,20 €
Cena z DDV 20 733,84 €
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena brez DDV 2 807,55 €
Cena z DDV 3 369,06 €
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena brez DDV 64 793,25 €
Cena z DDV 77 751,90 €
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena brez DDV 25 917,30 €
Cena z DDV 31 100,76 €
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena brez DDV 32 396,40 €
Cena z DDV 38 875,68 €
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena brez DDV 6 047,55 €
Cena z DDV 7 257,06 €
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena brez DDV 32 396,40 €
Cena z DDV 38 875,68 €
10G/40G/100G QSFP28
Cena brez DDV 185 740,65 €
Cena z DDV 222 888,78 €
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Cena brez DDV 269 971,65 €
Cena z DDV 323 965,98 €
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN, HQOS
Cena brez DDV 352 043,10 €
Cena z DDV 422 451,72 €
10G/40G/100G QSFP28, HQOS
Cena brez DDV 241 894,35 €
Cena z DDV 290 273,22 €
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Cena brez DDV 224 616,15 €
Cena z DDV 269 539,38 €
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN, HQOS
Cena brez DDV 291 569,40 €
Cena z DDV 349 883,28 €
10G CWDM XFP, 1491 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G CWDM XFP, 1511 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G CWDM XFP, 1531 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G CWDM XFP, 1571 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G CWDM XFP, 1591 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G CWDM XFP, 1611 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
XFP-10G-S
10G PLGBLE XCVR FOR 10GE,850NM,300M TRAN
Cena brez DDV 1 296,00 €
Cena z DDV 1 555,20 €
10G CWDM XFP, 1551 NM
Cena brez DDV 7 343,10 €
Cena z DDV 8 811,72 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena brez DDV 216,00 €
Cena z DDV 259,20 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 15M
Cena brez DDV 237,60 €
Cena z DDV 285,12 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 1M
Cena brez DDV 151,20 €
Cena z DDV 181,44 €
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 20M
Cena brez DDV 259,20 €
Cena z DDV 311,04 €

Strani