Nahajate se v kategoriji Cisco 2500
1 - 27 - 27 izdelki
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Cena brez DDV 1 275,55 €
Cena z DDV 1 556,17 €
GLC-ZX-SM-RGD=
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Cena brez DDV 2 809,47 €
Cena z DDV 3 427,55 €
1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)
Cena brez DDV 3 825,00 €
Cena z DDV 4 666,50 €
GLC-LX-SM-RGD=
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena brez DDV 468,23 €
Cena z DDV 571,24 €
GLC-SX-MM-RGD=
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Cena brez DDV 133,57 €
Cena z DDV 162,96 €
GLC-FE-100FX-RGD=
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Cena brez DDV 175,59 €
Cena z DDV 214,22 €
GLC-FE-100LX-RGD=
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Cena brez DDV 281,11 €
Cena z DDV 342,95 €
Cisco CGS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena brez DDV 2 867,00 €
Cena z DDV 3 497,74 €
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena brez DDV 2 800,00 €
Cena z DDV 3 416,00 €
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena brez DDV 64,61 €
Cena z DDV 78,82 €
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Cena brez DDV 96,00 €
Cena z DDV 117,12 €
Cisco GS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena brez DDV 2 867,00 €
Cena z DDV 3 497,74 €
Hgh AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) Pwr Supp CGR2010 and CGS2520
Cena brez DDV 645,87 €
Cena z DDV 787,96 €
PWR-RGD-AC-DC
Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr Sup for CGR2010/CGS2520
Cena brez DDV 493,82 €
Cena z DDV 602,46 €
CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Cena brez DDV 5,74 €
Cena z DDV 7,00 €
CAB-CONSOLE-USB
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
Cena brez DDV 19,45 €
Cena z DDV 23,73 €
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena brez DDV 72,00 €
Cena z DDV 87,84 €
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Cena brez DDV 31,70 €
Cena z DDV 38,67 €
Power Supply Blank for CGR2010 and CGS2520
Cena brez DDV 21,03 €
Cena z DDV 25,66 €
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena brez DDV 645,90 €
Cena z DDV 788,00 €
PWR-RGD-LOW-DC
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Cena brez DDV 549,03 €
Cena z DDV 669,82 €
Spare 19IN rack-mount kit for the CGS 2520
Cena brez DDV 72,00 €
Cena z DDV 87,84 €
For China Only - Cisco CGS2520 /2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Cena brez DDV 4 495,00 €
Cena z DDV 5 483,90 €
For China Only - Cisco CGS2520 w/2GE, 24-10/100 copper
Cena brez DDV 4 686,00 €
Cena z DDV 5 716,92 €
For China Only - Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr
Cena brez DDV 670,00 €
Cena z DDV 817,40 €
SD Flash cover for Cisco CGS2520
Cena brez DDV 24,00 €
Cena z DDV 29,28 €
MEM-SD-1GB-RGD=
SD Flash for Cisco CGS2520
Cena brez DDV 383,00 €
Cena z DDV 467,26 €