Nahajate se v kategoriji Catalyst 6500
1 - 50 - 327 izdelki
1GB Memory Option for WS-S720-3B
Cena brez DDV 4 596,00 €
Cena z DDV 5 607,12 €
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 25 200,00 €
Cena z DDV 30 744,00 €
1-port OC12/STM4 POS Shared Port Adapters
Cena brez DDV 13 404,00 €
Cena z DDV 16 352,88 €
SPA-1XOC48POS/RPR=
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 26 600,00 €
Cena z DDV 32 452,00 €
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Cena brez DDV 696,50 €
Cena z DDV 849,73 €
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Cena brez DDV 479,00 €
Cena z DDV 584,38 €
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Cena brez DDV 3 825,00 €
Cena z DDV 4 666,50 €
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Cena brez DDV 366,32 €
Cena z DDV 446,91 €
GLC-FE-100EX=
100BASE-EX SFP (40km)
Cena brez DDV 366,32 €
Cena z DDV 446,91 €
GLC-FE-100ZX
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena brez DDV 502,73 €
Cena z DDV 613,33 €
GLC-FE-100ZX=
100BASE-ZX SFP (80km)
Cena brez DDV 505,06 €
Cena z DDV 616,17 €
XENPAK-10GB-ER+
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena brez DDV 800,00 €
Cena z DDV 976,00 €
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Cena brez DDV 800,00 €
Cena z DDV 976,00 €
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena brez DDV 2 800,00 €
Cena z DDV 3 416,00 €
XENPAK-10GB-LR+
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Cena brez DDV 2 800,00 €
Cena z DDV 3 416,00 €
XENPAK-10GB-SR
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
XENPAK-10GB-SR=
10GBASE-SR XENPAK Module
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
XENPAK-10GB-ZR=
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena brez DDV 11 200,00 €
Cena z DDV 13 664,00 €
XENPAK-10GB-ZR
10GBASE-ZR XENPAK Module
Cena brez DDV 11 200,00 €
Cena z DDV 13 664,00 €
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena brez DDV 713,00 €
Cena z DDV 869,86 €
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Cena brez DDV 713,00 €
Cena z DDV 869,86 €
WS-X6K-5DB-ATT=
5dB 1550nm Fixed Loss Attenuator (spare)
Cena brez DDV 75,00 €
Cena z DDV 91,50 €
16 Port 10G Ethernet Copper Module with DFC4XL
Cena brez DDV 28 722,00 €
Cena z DDV 35 040,84 €
WS-X6816-10G-2T
16 Port 10G with DFC4
Cena brez DDV 30 637,00 €
Cena z DDV 37 377,14 €
16 Port 10G with DFC4
Cena brez DDV 30 637,00 €
Cena z DDV 37 377,14 €
16 Port 10G with DFC4XL
Cena brez DDV 40 211,00 €
Cena z DDV 49 057,42 €
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena brez DDV 4 596,00 €
Cena z DDV 5 607,12 €
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Cena brez DDV 4 596,00 €
Cena z DDV 5 607,12 €
1GB Memory Upgrade Option
Cena brez DDV 4 596,00 €
Cena z DDV 5 607,12 €
2GB Memory for WS-SVC-NAM-1 and WS-SVC-NAM-2
Cena brez DDV 2 389,00 €
Cena z DDV 2 914,58 €
SPA-2XT3/E3=
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 6 300,00 €
Cena z DDV 7 686,00 €
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 21 000,00 €
Cena z DDV 25 620,00 €
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena brez DDV 11 010,00 €
Cena z DDV 13 432,20 €
SPA-2XOC48POS/RPR=
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 53 200,00 €
Cena z DDV 64 904,00 €
23in Rack Mount Kit for 6513
Cena brez DDV 187,00 €
Cena z DDV 228,14 €
256 MB Memory Module for Enhanced FlexWAN Module
Cena brez DDV 2 520,00 €
Cena z DDV 3 074,40 €
256MB DDR, for xCEF720 (67xx and 68xx) interface mods, spare
Cena brez DDV 2 298,00 €
Cena z DDV 2 803,56 €
PWR-2700-AC/4=
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
PWR-2700-AC/4
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
PWR-2700-DC/4=
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena brez DDV 2 450,00 €
Cena z DDV 2 989,00 €
PWR-2700-DC/4
2700W DC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Cena brez DDV 2 450,00 €
Cena z DDV 2 989,00 €
SPA-4XT3/E3=
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 11 900,00 €
Cena z DDV 14 518,00 €
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 42 000,00 €
Cena z DDV 51 240,00 €
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 106 400,00 €
Cena z DDV 129 808,00 €
WS-CAC-4000W-INT=
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena brez DDV 3 500,00 €
Cena z DDV 4 270,00 €
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena brez DDV 3 500,00 €
Cena z DDV 4 270,00 €
4000W DC PS for CISCO7609-S/CISCO7609/13, Cat6509/13 chassis
Cena brez DDV 5 600,00 €
Cena z DDV 6 832,00 €
PWR-4000-DC=
4000W DC Pwr Supply for CISCO7609/13 and Cat 6509/13
Cena brez DDV 5 600,00 €
Cena z DDV 6 832,00 €
4000Watt AC Power Supply for US (cable attached)
Cena brez DDV 3 500,00 €
Cena z DDV 4 270,00 €
WS-CAC-4000W-US=
4000Watt AC Power Supply for US (cable attached)
Cena brez DDV 3 500,00 €
Cena z DDV 4 270,00 €

Strani