Nahajate se v kategoriji Cisco 7600
1 - 50 - 361 izdelki
MEM-SIP-200-1G=
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena brez DDV 5 250,00 €
Cena z DDV 6 405,00 €
MEM-SIP-200-1G
1 GB Memory for 7600 SIP-200
Cena brez DDV 3 780,00 €
Cena z DDV 4 611,60 €
PA-MC-E3
1 port Multi-Channel E3 port adapter
Cena brez DDV 14 700,00 €
Cena z DDV 17 934,00 €
PA-MC-STM-1SMI
1 port multichannel STM-1 single mode port adapter
Cena brez DDV 32 200,00 €
Cena z DDV 39 284,00 €
1 x WS-X6908-10G-2TXL and 1 x WS-X6848-SFP-2TXL Combo Pack
Cena brez DDV 59 500,00 €
Cena z DDV 72 590,00 €
PA-H
1-Port HSSI Port Adapter
Cena brez DDV 4 200,00 €
Cena z DDV 5 124,00 €
SPA-1XCHSTM1/OC3
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 25 200,00 €
Cena z DDV 30 744,00 €
1 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena brez DDV 5 600,00 €
Cena z DDV 6 832,00 €
1-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 26 600,00 €
Cena z DDV 32 452,00 €
PA-E3
1 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSU
Cena brez DDV 5 950,00 €
Cena z DDV 7 259,00 €
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena brez DDV 21 000,00 €
Cena z DDV 25 620,00 €
SPA-1CHOC3-CE-ATM=
1 Port Channelized OC3/STM-1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena brez DDV 21 000,00 €
Cena z DDV 25 620,00 €
DWDM-XFP-C=
10G MultiRate C Band Tunable DWDM XFP
Cena brez DDV 14 350,00 €
Cena z DDV 17 507,00 €
XFP-10GZR-OC192LR
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena brez DDV 11 200,00 €
Cena z DDV 13 664,00 €
XFP-10GZR-OC192LR=
10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Cena brez DDV 11 200,00 €
Cena z DDV 13 664,00 €
16A AC Power Cord For China
Cena brez DDV 35,00 €
Cena z DDV 42,70 €
CAB-AC16A-90L-IN=
16A AC right angle pwr cord -International
Cena brez DDV 70,00 €
Cena z DDV 85,40 €
1900 W DC Option for 7606 Bundle
Cena brez DDV 1 050,00 €
Cena z DDV 1 281,00 €
2 Port Channelized T3/E3 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena brez DDV 17 500,00 €
Cena z DDV 21 350,00 €
SPA-2XT3/E3
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 6 300,00 €
Cena z DDV 7 686,00 €
PA-2FE-TX
2-Port Fast Ethernet 100Base TX Port Adapter
Cena brez DDV 2 660,00 €
Cena z DDV 3 245,20 €
SPA-2XCT3/DS0
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 21 000,00 €
Cena z DDV 25 620,00 €
SPA-2XOC3-POS
2-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena brez DDV 8 050,00 €
Cena z DDV 9 821,00 €
2-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 53 200,00 €
Cena z DDV 64 904,00 €
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena brez DDV 11 968,00 €
Cena z DDV 14 600,96 €
2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs
Cena brez DDV 8 750,00 €
Cena z DDV 10 675,00 €
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena brez DDV 14 000,00 €
Cena z DDV 17 080,00 €
SPA-24CHT1-CE-ATM
24 Port Channelized T1/E1/J1 ATM and Circuit Emulation SPA
Cena brez DDV 14 000,00 €
Cena z DDV 17 080,00 €
PWR-2700-AC=
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
PWR-2700-AC
2700W AC power supply for CISCO7606
Cena brez DDV 2 100,00 €
Cena z DDV 2 562,00 €
3 port OC-3c/STM-1 ATM Shared Port Adapter
Cena brez DDV 14 700,00 €
Cena z DDV 17 934,00 €
SPA-4XT3/E3
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 11 900,00 €
Cena z DDV 14 518,00 €
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Cena brez DDV 42 000,00 €
Cena z DDV 51 240,00 €
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena brez DDV 22 020,00 €
Cena z DDV 26 864,40 €
SPA-4XOC3-POS
4-port OC3/STM1 POS Shared Port Adapters
Cena brez DDV 16 100,00 €
Cena z DDV 19 642,00 €
4-port OC48/STM16 POS/RPR Shared Port Adapters
Cena brez DDV 106 400,00 €
Cena z DDV 129 808,00 €
4500W DC Power Supply
Cena brez DDV 5 950,00 €
Cena z DDV 7 259,00 €
4500W DC Power Supply
Cena brez DDV 5 950,00 €
Cena z DDV 7 259,00 €
4500W PS mounting kit within 7606-S chassis
Cena brez DDV 455,00 €
Cena z DDV 555,10 €
MEM-SIP-200-512M=
512MB Memory for 7600 SIP-200
Cena brez DDV 3 360,00 €
Cena z DDV 4 099,20 €
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena brez DDV 7 000,00 €
Cena z DDV 8 540,00 €
6000W DC PS for CISCO7609/7609-S/13, Cat6506/09/13 chassis
Cena brez DDV 7 000,00 €
Cena z DDV 8 540,00 €
76-ES+T-4TG, Bundle 2 Pack
Cena brez DDV 49 000,00 €
Cena z DDV 59 780,00 €
76-ES+XT-2TG3CXL, Bundle 2 Pack
Cena brez DDV 70 000,00 €
Cena z DDV 85 400,00 €
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena brez DDV 28 000,00 €
Cena z DDV 34 160,00 €
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3C
Cena brez DDV 28 000,00 €
Cena z DDV 34 160,00 €
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3CXL
Cena brez DDV 42 000,00 €
Cena z DDV 51 240,00 €
7600 ES+ Line Card, 20xGE SFP with DFC 3CXL
Cena brez DDV 42 000,00 €
Cena z DDV 51 240,00 €
7600 ES+ Line Card, 40xGE SFP with DFC 3C
Cena brez DDV 52 500,00 €
Cena z DDV 64 050,00 €
7600 ES+ Line Card, 40xGE SFP with DFC 3C
Cena brez DDV 52 500,00 €
Cena z DDV 64 050,00 €

Strani