Nahajate se v kategoriji Cisco 2000
1 - 47 - 47 izdelki
MEMUSB-1024FT=
1GB USB Flash Token,spare
Cena brez DDV 595,00 €
Cena z DDV 725,90 €
GRWIC-1CE1T1-PRI
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena brez DDV 1 660,99 €
Cena z DDV 2 026,41 €
GRWIC-1CE1T1-PRI=
1 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena brez DDV 1 660,99 €
Cena z DDV 2 026,41 €
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena brez DDV 32,29 €
Cena z DDV 39,39 €
15-ft (4m) Stand With LMR 195 Cable With TNC Connectors
Cena brez DDV 32,29 €
Cena z DDV 39,39 €
GRWIC-2CE1T1-PRI
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC
Cena brez DDV 1 766,92 €
Cena z DDV 2 155,64 €
GRWIC-2CE1T1-PRI=
2 port channelized T1/E1 and PRI GRWIC (data only)
Cena brez DDV 1 750,87 €
Cena z DDV 2 136,06 €
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena brez DDV 160,02 €
Cena z DDV 195,22 €
CAB-L400-20-TNC-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with TNC-N Connector
Cena brez DDV 160,02 €
Cena z DDV 195,22 €
CAB-L400-20-N-N=
20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable with N Connectors
Cena brez DDV 159,70 €
Cena z DDV 194,83 €
CAB-L400-50-TNC-N=
50-ft (15m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable TNC-N Connector
Cena brez DDV 322,90 €
Cena z DDV 393,94 €
GRWIC-8A/S-232=
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena brez DDV 702,76 €
Cena z DDV 857,37 €
GRWIC-8A/S-232
8-Port Async/Sync Serial GRWIC, EIA-232
Cena brez DDV 702,76 €
Cena z DDV 857,37 €
CGR-2010/K9
Cisco CGR2010 w/2GE, 4 GRWIC slots, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB
Cena brez DDV 2 933,84 €
Cena z DDV 3 579,28 €
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena brez DDV 1 000,00 €
Cena z DDV 1 220,00 €
Cisco Connected Grid 2G/3G/4G Multimode LTE GRWIC - Global
Cena brez DDV 1 000,00 €
Cena z DDV 1 220,00 €
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena brez DDV 750,00 €
Cena z DDV 915,00 €
Cisco Connected Grid G.SHDSL GRWIC
Cena brez DDV 750,00 €
Cena z DDV 915,00 €
Cisco Connected Grid ISDN BRI S/T GRWIC
Cena brez DDV 232,46 €
Cena z DDV 283,60 €
Cisco Connected Grid ISDN BRI U GRWIC
Cena brez DDV 338,12 €
Cena z DDV 412,51 €
GRWIC-VA-DSL-A
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena brez DDV 591,70 €
Cena z DDV 721,87 €
GRWIC-VA-DSL-A=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex A
Cena brez DDV 588,97 €
Cena z DDV 718,54 €
GRWIC-VA-DSL-B
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex B
Cena brez DDV 591,70 €
Cena z DDV 721,87 €
GRWIC-VA-DSL-M
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena brez DDV 591,70 €
Cena z DDV 721,87 €
GRWIC-VA-DSL-M=
Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M
Cena brez DDV 591,70 €
Cena z DDV 721,87 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena brez DDV 559,10 €
Cena z DDV 682,10 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES
Cena brez DDV 561,70 €
Cena z DDV 685,27 €
Cisco GRWIC ESM IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Cena brez DDV 843,62 €
Cena z DDV 1 029,22 €
MEM-CF-256MB-RGD=
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena brez DDV 200,00 €
Cena z DDV 244,00 €
Compact Flash for Cisco CGR2010
Cena brez DDV 200,00 €
Cena z DDV 244,00 €
GRWIC-D-ES-6S
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena brez DDV 1 533,25 €
Cena z DDV 1 870,57 €
GRWIC-D-ES-6S=
EtherSwitch 4 100FX SFP ports + 2 100/1000 SFP
Cena brez DDV 1 533,25 €
Cena z DDV 1 870,57 €
GRWIC-D-ES-2S-8PC=
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena brez DDV 1 671,72 €
Cena z DDV 2 039,50 €
GRWIC-D-ES-2S-8PC
EtherSwitch 8x 10/100T (4 PoE) ports + 2 100/1000 SFP
Cena brez DDV 1 671,72 €
Cena z DDV 2 039,50 €
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena brez DDV 184,70 €
Cena z DDV 225,33 €
High Density 4 port EIA-232 to DB-9, DTE
Cena brez DDV 184,70 €
Cena z DDV 225,33 €
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena brez DDV 125,06 €
Cena z DDV 152,57 €
High Density 4-port EIA-232 to Male RJ45, DTE
Cena brez DDV 125,06 €
Cena z DDV 152,57 €
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena brez DDV 126,20 €
Cena z DDV 153,96 €
High Density 4-port EIA-232 to Female RJ45, 18 inches, DTE
Cena brez DDV 126,79 €
Cena z DDV 154,68 €
CAB-AUX-RJ45
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena brez DDV 19,18 €
Cena z DDV 23,40 €
CAB-AUX-RJ45=
Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25M
Cena brez DDV 19,18 €
Cena z DDV 23,40 €
GRWIC Blank
Cena brez DDV 47,93 €
Cena z DDV 58,47 €
Rack Mount Kit Spare 19
Cena brez DDV 31,70 €
Cena z DDV 38,67 €
Slot Divider (Guide) for Cisco CGR2010
Cena brez DDV 20,85 €
Cena z DDV 25,44 €
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena brez DDV 80,77 €
Cena z DDV 98,54 €
Multiband Volcano Ceiling Mount Indoor 4G Antenna
Cena brez DDV 80,77 €
Cena z DDV 98,54 €